Udogodnienia dla pacjentów:

 • Pomocna Linia

  Po zabiegu nasi pacjenci mają dostęp do specjalnej linii telefonicznej. Jeśli mają pytania, wątpliwości czy też coś ich niepokoi mogą skontaktować się telefonicznie z lekarzem i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania lub specjalistyczną pomoc jeśli taka jest wymagana.

 • Pakiety i promocje cenowe dla naszych pacjentów

  Nasza Klinika specjalizuje się w leczeniu chorób siatkówki oraz w zabiegach mikrochirurgii oka. W wielu przypadkach konieczne jest wdrożenie leczenia przewlekłego, często wręcz prowadzenie terapii do końca życia pacjenta. Takie leczenie może być kosztowne. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów i umożliwić im dostęp do najlepszej pomocy medycznej, stworzyliśmy specjalne pakiety cenowe. Zabiegi niedostępne w ramach NFZ lub takie, na które pacjenci oczekują w długich kolejkach oferujemy w przystępnych cenach. Proponujemy naszym stałym pacjentom stosunkowo niskie ceny operacji zaćmy, witrektomii, iniekcji czy innych zabiegów i operacji. W przypadku iniekcji doszklistkowych stosujemy droższe i tańsze leki, podobnie przy operacji zaćmy, dajemy możliwość wyboru soczewek, których ceny są zróżnicowane. Pacjent ma więc wpływ na koszt zabiegu. W naszym przypadku niska cena zawsze oznacza dobrze wykonaną procedurę, oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania, z których sami byśmy bez obaw skorzystali.

 • Raty

  Koszty leczenia zaćmy, cena witrektomii czy operacji jaskry mogą przewyższać jednorazowe możliwości finansowe pacjentów. Z myślą o nich, oferujemy dogodny system ratalny.

 • Sala wypoczynkowa

  Do dyspozycji pacjentów udostępniamy salę wypoczynkową, w której mogą odpocząć po wykonanym zabiegu pod opieką wyszkolonego personelu.

 • Poczęstunek

  Niektórzy pacjenci po operacji mogą czuć się osłabieni, zwłaszcza jeśli cierpią na inne schorzenia np. cukrzycę, aby przyspieszyć proces regeneracji oferujemy drobny poczęstunek.

 • Transport – Usługa door to door

  Dla zwiększenia komfortu naszych pacjentów i w trosce o wysoki poziom obsługi oferujemy dowóz pacjentów bezpośrednio z ich domu do Kliniki oraz powrót już po zabiegu. Oferta jest skierowana do tych pacjentów, którzy w danym dniu nie mogą skorzystać z pomocy bliskiej osoby.

 • Dojazd i noclegi – Pakiety dla pacjentów przyjezdnych

  Z usług naszej Kliniki korzystają pacjenci z całej Polski i z zagranicy. Z myślą o nich, przygotowaliśmy pakiety obejmujące możliwość skorzystania z noclegu w tym samym budynku, w którym wykonywany będzie zabieg. Do dyspozycji naszych pacjentów jest komfortowy apartament położony kilka pięter nad Kliniką. Z oferty mogą także, bezpłatnie skorzystać osoby towarzyszące naszym pacjentom. Ponadto na życzenie zapewniamy wygodny transport np. z dworca czy lotniska. Szczegółowe oferty transportu i pobytu przygotowujemy indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb każdego pacjenta.

 • Parking

  Zapewniamy wygodny parking naziemny i podziemny (dostępny także w wersji całodobowej dla pacjentów przyjezdnych).

 • Konsultacje lekarzy innych specjalności

  Zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych pacjentów zmaga się ze schorzeniami innymi niż okulistyczne. Często cierpią oni na choroby przewlekłe takie jak cukrzyca, dlatego współpracujemy z cenionymi i doświadczonymi ekspertami różnych specjalności. Jeśli sytuacja tego wymaga naszym pacjentom zapewniamy dodatkowe konsultacje doświadczonych lekarzy w tym kardiologa, diabetologa czy neurologa. Ich opinie są często niezwykle pomocne przy wyborze ścieżki leczenia lub ocenie ryzyka związanego z zabiegiem.

 • Udogodnienia dla niedowidzących

  Mamy świadomość, że część naszych pacjentów ma problem z ostrością widzenia dlatego wszelkie materiały informacyjne, oznaczenia czy nawet nasza strona internetowa zostały zaprojektowane w taki sposób aby były jak najbardziej czytelne.

 • Kącik dla dzieci

  Okulistyka dziecięca to ważna część naszej działalności. Lubimy dzieci i wiemy jak ważne jest by trafiały pod opiekę lekarza z dobrym podejściem do dzieci. Chcemy by nasi mali pacjenci czuli się u nas dobrze, dlatego stworzyliśmy miejsce przyjazne dzieciom. Zatrudniamy najlepszych okulistów dziecięcych, dysponujemy odpowiednim sprzętem do badania dzieci, a żeby umilić czas oczekiwania na wizytę przygotowaliśmy zabawki i książeczki dla najmłodszych. W przychodni znajduje się także przewijak.

 • Opinie pacjentów

  Zdanie naszych pacjentów i ich dobre opinie są dla nas bardzo istotne, dlatego zwracamy szczególną uwagę na to jak jesteśmy oceniani, pytamy co możemy poprawić lub usprawnić i wszelkie uwagi staramy się wprowadzać w życie.