MediRaty to system finansowania zabiegów i leczenia w komercyjnych placówkach medycznych opracowany w odpowiedzi na potrzeby osób prywatnych.

 

Korzystając z takiego finansowania Pacjent może liczyć na:

  • skróconą procedurę weryfikacji zdolności kredytowej,
  • łatwość w dostępie do informacji o placówkach i finansowaniu: formalności bez wychodzenia z domu
  • szybką realizację finansowania: nawet w dniu podpisania Umowy.

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania płatnych usług medycznych, który kierowany jest do branży medycznej. System ratalny pozwala finansować szeroką gamę zabiegów okulistycznych. Dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjentów, którzy potrzebują skorzystać z prywatnych usług medycznych – bez konieczności czekania w kolejce lub w przypadku wysokich kosztów leczenia.

Więcej informacji o systemie ratalnym MediRaty można znaleźć na stronie internetowej: www.MediRaty.pl

Finansowanie w 3 krokach

  • Krok 1. Bezpłatna weryfikacja zdolności kredytowej i historii kredytowej oraz ustalenie z Konsultantem MediRat warunków Umowy ratalnej  dogodnego miejsca na jej podpisanie (wysyłka kurierem MediRat).
  • Krok 2. Podpisanie Umowy ratalnej w obecności kuriera, co jest sygnałem do uruchomienia płatności.
  • Krok 3. Rozpoczęcie ustalonej z lekarzem procedury medycznej.

Zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim Pacjent/Pożyczkobiorca ma 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyn. Należy w takim przypadku przekazać do MediRat (drogą elektroniczna lub tradycyjną) odpowiednie, wskazane w Umowie ratalnej pismo.

e-Mediraty to system dający możliwość sprawdzenia samodzielnie zdolności kredytowej oraz wysokości rat za pomocą formularza elektronicznego. Samodzielnie można uzyskać informacje na temat finansowania.

Formularz Online

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub wypełnienie bezpłatnego “Formularza Pacjenta”.

Kalkulator rat

Finansowanie i płatności ratalne PayPlus

Szanowny Pacjencie, informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki od kwoty 10 zł do 5000 zł mogą być rozliczane w systemie PayPlus, bez angażowania karty i gotówki i spłacane w 4, 8, 12 równych ratach.

Do transakcji wystarczy smartfon i dowód osobisty. Kupuj teraz, płać później.

Szczegółowe informacje na pay-plus.pl

 

Osoby zainteresowane wyższą kwotą finansowania (do 50 tys. zł) lub dłuższym okresem ratalnym (do 36 rat) prosimy o kontakt z MediRatami pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14) lub wypełnienie bezpłatnego “Formularza Pacjenta”

Instytucją finansującą jest LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o) Więcej: www.mediraty.pl