Idea stworzenia Kliniki dostępnej, otwartej na potrzeby pacjentów zrodziła się z pasji jej założycielki, dr Agnieszki Nowosielskiej. Okulistyka to bowiem nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim obszar zainteresowań i pole do realizacji zawodowych celów. Nadrzędną myślą przyświecającą nam w codziennej pracy jest chęć niesienia pomocy pacjentom i zapewnienie im komfortu  korzystania z tak ważnego zmysłu, jakim jest wzrok.

Klinika to autorski projekt, miejsce stworzone dla pacjentów, z myślą o ich potrzebach. Jest to nasza odpowiedź na realia polskiej służby zdrowia, zarządzanej przez urzędników, a nie przez lekarzy, pozbawionej ludzkiego aspektu, troski i opieki, gdzie procedury proponowane przez NFZ nie zawsze pokrywają się z potrzebami pacjentów. Bezduszną biurokrację zastępuje u nas kobiece spojrzenie na człowieka z jego problemami i potrzebami. W centralnym punkcie naszych działań znajduje się pacjent, a nasze starania ukierunkowane są na zapewnienie mu niezbędnej pomocy w optymalnym czasie i z użyciem optymalnych, skrojonych na miarę metod, bez konieczności czekania czy ponoszenia wygórowanych kosztów.

Oferujemy pomoc medyczną w zakresie mikrochirurgii oka, chirurgii plastycznej powiek, okulistyki, okulistyki dziecięcej i optometrii. Stworzyliśmy miejsce przyjazne na każdym poziomie naszej działalności. Już od pierwszego kontaktu z naszą Kliniką traktujemy pacjentów priorytetowo. Szanujemy ich czas, odnosimy się do nich po partnersku zapewniając nie tylko pomoc medyczną na najwyższym poziomie, lecz także troskliwą opiekę. Gwarantujemy dostęp do pełni wiedzy na temat możliwych metod terapii oraz szanse wyboru optymalnego leczenia w porozumieniu z lekarzem prowadzącym. Podczas pierwszej wizyty pacjenci są informowani o diagnozie i uczestniczą w tworzeniu planu leczenia. Szacowany jest także całkowity koszt terapii, tak aby każdy pacjent mógł zaplanować wydatki wspólnie z rodziną. Koszty kompleksowego leczenia zawsze ustalane są indywidualnie, gdyż nie ma dwóch identycznych przypadków okulistycznych.

Stosujemy metody i procedury medyczne, których skuteczność  poparta jest badaniami klinicznymi i doświadczeniem chirurgów witreo-retinalnych z całego świata. Nasz personel nieustannie kształci się, przede wszystkim za granicą, dlatego możemy zaoferować najnowsze, sprawdzone metody terapii czy procedury chirurgiczne. Dzięki szerokim kontaktom zawodowym możemy w każdym momencie dokonać konsultacji danego przypadku klinicznego z najlepszymi specjalistami na świecie. Inwestujemy również w nowe technologie i prowadzimy, starannie wyselekcjonowane badania kliniczne nowych leków i procedur medycznych. Gwarantujemy, że dokonamy wszelkich starań, aby rozwiązać każdy, nawet najbardziej złożony problem. Jeśli gdzieś na świecie stosuje się sprawdzone procedury medyczne, które mogą prowadzić do wyleczenia, z pewnością nasi pacjenci będą mieli do nich dostęp.

Block
Which Website Security Services are Must-Haves for Your Business?
Dr Nowosielska
Nasz zespół
Publikacje naukowe
Kongresy i konferencje
Urządzenia w klinice
Galeria
Media o nas
Eksperci
Promocja zdrowia