Udogodnienia dla Pacjentów

 • Pomocna linia

  Po zabiegu nasi pacjenci mają dostęp do specjalnej linii telefonicznej. Jeśli mają pytania, wątpliwości czy też coś ich niepokoi, mogą skontaktować się telefonicznie z lekarzem i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania lub specjalistyczną pomoc, jeśli taka jest wymagana. Telefon kontaktowy: 601 218 605

 • Badania laboratoryjne

  Współpracujemy z laboratorium Senevo, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać wszystkie oznaczenia zarówno te do zabiegu operacyjnego jak i te potrzebne do przeprowadzenia diagnostyki. Proponujemy zatem skorzystanie z naszych usług podczas wizyty w Klinice

 • Pakiety i promocje cenowe dla naszych pacjentów

  Nasza Klinika specjalizuje się w leczeniu chorób siatkówki oraz w zabiegach mikrochirurgii oka. W wielu przypadkach konieczne jest wdrożenie leczenia przewlekłego, często wręcz prowadzenie terapii do końca życia pacjenta. Takie leczenie może być kosztowne. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów i umożliwić im dostęp do najlepszej pomocy medycznej, stworzyliśmy specjalne pakiety cenowe. Zabiegi niedostępne w ramach NFZ lub takie, na które pacjenci oczekują w długich kolejkach oferujemy w przystępnych cenach. Proponujemy naszym stałym pacjentom stosunkowo niskie ceny operacji zaćmy, witrektomii, iniekcji czy innych zabiegów i operacji. W przypadku iniekcji doszklistkowych stosujemy droższe i tańsze leki, podobnie przy operacji zaćmy, dajemy możliwość wyboru soczewek, których ceny są zróżnicowane. Pacjent ma więc wpływ na koszt zabiegu. W naszym przypadku niska cena zawsze oznacza dobrze wykonaną procedurę, oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania, z których sami byśmy bez obaw skorzystali.

 • Raty

  Koszty leczenia zaćmy, cena witrektomii czy operacji jaskry mogą przewyższać jednorazowe możliwości finansowe pacjentów. Z myślą o nich, oferujemy dogodny system ratalny.

 • Sala wypoczynkowa

  Do dyspozycji pacjentów udostępniamy salę wypoczynkową, w której mogą odpocząć po wykonanym zabiegu pod opieką personelu.

 • Poczęstunek

  Niektórzy pacjenci po operacji mogą czuć się osłabieni, zwłaszcza jeśli cierpią na inne schorzenia np. cukrzycę. Aby przyspieszyć proces regeneracji oferujemy drobny poczęstunek.

 • Transport – usługa door to door

  Dla zwiększenia komfortu naszych pacjentów i w trosce o wysoki poziom obsługi, pomagamy w zorganizowaniu transportu (w tym transportu medycznego) pacjentów bezpośrednio z ich domu do Kliniki oraz powrót już po zabiegu. Oferta jest skierowana do tych pacjentów, którzy w danym dniu nie mogą skorzystać z pomocy bliskiej osoby.

 • Dojazd i noclegi – pakiety dla pacjentów przyjezdnych

  Z usług naszej Kliniki korzystają pacjenci z całej Polski i z zagranicy. Z myślą o nich, przygotowaliśmy pakiety, obejmujące możliwość skorzystania z noclegu w tym samym budynku, w którym wykonywany będzie zabieg. Do dyspozycji naszych pacjentów jest komfortowy apartament położony kilka pięter nad Kliniką. Z oferty mogą także, skorzystać osoby towarzyszące naszym pacjentom. Ponadto na życzenie pomagamy w zorganizowaniu transportu np. z dworca czy lotniska. Szczegółowe oferty transportu i pobytu przygotowujemy indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb każdego pacjenta.

 • Parking

  Zapewniamy wygodny parking naziemny i podziemny (dostępny także w wersji całodobowej dla pacjentów przyjezdnych). Miejsca parkingowe dla pacjentów znajdują się obok Kliniki (za szlabanem).

 • Konsultacje lekarzy innych specjalności

  Zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych pacjentów zmaga się ze schorzeniami innymi niż okulistyczne. Często cierpią oni na choroby przewlekłe takie jak cukrzyca, dlatego współpracujemy z cenionymi i doświadczonymi ekspertami różnych specjalności. Jeśli sytuacja tego wymaga, naszym pacjentom zapewniamy dodatkowe konsultacje doświadczonych lekarzy w tym kardiologa, diabetologa czy neurologa. Ich opinie są często niezwykle pomocne przy wyborze ścieżki leczenia lub ocenie ryzyka związanego z zabiegiem.

 • Wykłady i spotkania edukacyjne

  Chcemy aby nasi pacjenci świadomie uczestniczyli w procesie leczenia dlatego organizujemy wykłady i spotkania ze specjalistami, podczas, których opowiadamy o chorobach oczu, profilaktyce i najnowszych metodach terapii.

 • Udogodnienia dla niedowidzących

  Mamy świadomość, że część naszych pacjentów ma problem z ostrością widzenia, dlatego wszelkie materiały informacyjne, oznaczenia czy nawet nasza strona internetowa zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były jak najbardziej czytelne.

 • Kącik dla dzieci

  Okulistyka dziecięca to ważna część naszej działalności. Lubimy dzieci i wiemy jak ważne jest, by trafiały pod opiekę lekarza z dobrym podejściem do dzieci. Chcemy by nasi mali pacjenci czuli się u nas dobrze, dlatego stworzyliśmy miejsce przyjazne dzieciom. Zatrudniamy najlepszych okulistów dziecięcych oraz dysponujemy odpowiednim sprzętem do badania dzieci. Aby umilić czas oczekiwania na wizytę, przygotowaliśmy zabawki i książeczki dla najmłodszych.

 • Opinie pacjentów

  Zdanie naszych pacjentów i ich dobre opinie są dla nas bardzo istotne, dlatego zwracamy szczególną uwagę na to jak jesteśmy oceniani, pytamy co możemy poprawić lub usprawnić i wszelkie uwagi staramy się wprowadzać w życie.