Ostry dyżur okulistyczny

+48 (22) 598 78 98 Ostry dyżur okulistyczny

Dr n. med. Barbara Kozub

Umów wizytę

Specjalistka okulistyki. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny z wyróżnieniem. Odbyła roczne stypendium naukowe na Uniwersytecie Semmelweisa w Budapeszcie. Po studiach rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z okulistyki w SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP w Warszawie, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta.

W pracy klinicznej szczególnie interesuje się chorobami siatkówki. Diagnozuje i leczy pacjentów ze zwyrodnieniem plamki żółtej związanym z wiekiem (AMD), retinopatią cukrzycową i zakrzepami żylnymi. Wykonuje też badania w ramach programów badań klinicznych, dotyczących nowoczesnych leków mających na celu leczenie schorzeń siatkówki i plamki żółtej.

Doświadczenie zawodowe, ukierunkowane na leczenie i diagnostykę schorzeń tylnego odcinka oka, zdobywała w wiodących ośrodkach okulistycznych w Europie m.in. w: Moorfields Eye Hospital w Londynie, San Raffaele Scientific Institute w Mediolanie, St. Erik Eye Hospital w Sztokholmie oraz Klinikach Uniwersyteckich w Kuopio i w Groningen.

Członkini Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO).

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu okulistyki.

    [recaptcha class:recaptcha][recaptcha size:compact]